Про дизайн студію Панда

Шукаєте дизайнера інтер'єру в Луцьку? Наше головне завдання - не тільки створити гарний інтер'єр, поєднуючи меблі, освітлення і декор, а наповнити його змістом.

  1. «ПАНДА» — це професійна студія, що працює на ринку дизайн-послуг вже більше 13 років. Наш досвід перетворюється на вашу перевагу. Ми стежимо за модними тенденціями і поважаємо традиції.
  2. Нами затверджено і здано понад 400 об'єктів. Це приміщення для бізнесу та житлові будинки. Ми робимо унікальні проекти інтер'єрів і фасадів. Хочете найкраще? Замовляйте у нас.
  3. Створено понад 30 000 м2 інтер'єрів будинків і квартир. Цікаві, незвичайні, індивідуальні проекти.

Якщо ви хочете замовити дизайн проект інтер'єру або отримати безкоштовну консультацію, зв'яжіться з фахівцями компанії по телефону +38050 519 01 98 або заповніть відповідну форму на сайті.

Ми розробили зручну і найбільш ефективну схему роботи над проектами:

  1. Зустріч з клієнтом і постановка задачі. Будьте готові до того, що перед тим, як ми приступимо до розробки дизайну, нам доведеться провести кілька зустрічей. Ви - душа проекту, тому нам потрібно познайомитися ближче. Ми не тільки вислухаємо вас, ми вас почуємо. Сформуємо технічне завдання, обговоримо всі деталі. Якщо ви хочете замовити дизайн інтер'єру в Києві чи іншому місті України, зателефонуйте нам, домовимося про виїзд.
  2. Розробка дизайн-проекту. Ваші ідеї та побажання + наш досвід і знання = унікальний, неповторний, ні на що не схожий дизайн. Для того, щоб ви отримали те, чого хочете, ми запропонуємо вам декілька варіантів. Розбиратися в планах і кресленнях не доведеться. Технічна документація - для наших фахівців. Ви побачите, як виглядатиме дизайн на 3D моделі. Це дозволить оцінити результат ще до початку ремонтних робіт і уникнути помилок. На будь-якому етапі можна вносити зміни.
  3. Презентація та схвалення. Разом оцінимо, як виглядатиме ваш інтер'єр після реалізації. Готові до подорожі в майбутнє?

Кожен квадратний метр приміщення - це частина загальної ідеї. Ми опрацьовуємо всі деталі і враховуємо дрібниці, на які інші не звертають увагу. Хочете реалізувати проект? Подзвоніть та отримайте консультацію прямо зараз +380 50 519‑0198.

Ми завжди вкладаємося в обумовлені терміни і вказаний бюджет.

"Енергійні" інтер'єри, "жива" архітектура, унікальний стиль! Замовте дизайн-проект і ми покажемо, що всі ваші ідеї можуть бути втілені в життя.

Дизайн не може «мовчати». У будинках або квартирах він заспокоює, надихає, створює затишок і комфорт. Для офісів і підприємств важлива функціональність, ергономічність і простота. У торгових центрах і комерційних установах дизайн інтер'єру повинен продавати, а в кафе і ресторанах - викликати бажання повернутися. Що потрібно саме вам? Якщо у вас є ідея чи конкретна мета, ми допоможемо вам її візуалізувати у вигляді дизайн-проекту.

ОК