Послуги студії дизайну інтер'єрів

А ви знаєте, на якій висоті краще вішати карниз? Як правильно розмістити картини на стіні? Яка має бути відстань між диваном і журнальним столиком і де краще поставити вимикач?

Елементарні питання, на які доводиться шукати відповідь всім, хто затіяв ремонт. Грунтуючись на власному досвіді, можемо з упевненістю сказати, що абсолютна більшість наших клієнтів відповідають на них інтуїтивно. Будівельники і ремонтники лише виконавці. Вони з готовністю реалізують всі ваші «Хочу» і «Мені так подобається». Миритися і «уживатися» з дрібними недоліками, у вигляді відсутніх розеток для необхідних побутових приладів і неправильної розстановки меблів, доведеться потім вам.

А що якщо мова йде не про ремонт в маленькій квартирі, а про будівництво будинку, планування офісного приміщення, магазину або ресторану? Всі недоробки в дизайні призводять до великих незручностей і зайвих розтрат. Набагато простіше все спланувати заздалегідь.

Все ще сумніваєтеся, чи потрібен вам дизайн проект інтер'єру? Тут ми детально розповімо про принципи роботи нашої компанії, а ви вже вирішуйте, які послуги студії дизайну вам потрібні, а від яких можна відмовитися.

Послуги дизайнерської студії.

В хорошому дизайні все продумано, злагоджено і взаємопов'язано. Тільки професійний дизайнер здатний побачити цілісну картину майбутнього інтер'єру, враховуючи найменші деталі та нюанси.

Багато хто помилково вважає, що замовлення дизайн проекту інтер'єру - зайва трата грошей. Ось кілька доказів, які зможуть розвіяти цей міф:

З чого складається дизайн проект інтер'єру

З чого складається дизайн проект інтер'єруУявляючи майбутній дизайн, всі думають «образами». Ви збираєте воєдино всі картинки і приклади інтер'єрів, які сподобались, забуваючи про цілісність і зовсім не думаючи про деталі. Вже в процесі доводиться ламати голову, як правильно стикувати плитку і паркет, щоб при закритих дверях не було помітно, на яку висоту підняти душову кабіну для того щоб створити необхідний ухил для стоку води, як оформити люк в туалеті і ванній або чим прикрити електрощит. Вибрана люстра не підходить до кольору стін, а шафа не поміщається в нішу. Багато дрібних, але в цілому дуже важливих деталей. Довірте їх рішення професіоналу, який все продумає за вас!

Порядок роботи над дизайн проектом інтер'єру

Порядок роботи над дизайн проектом інтер'єру

Послуги дизайн студії «Панда»:

Ціна дизайну інтер'єру буде залежати від площі і призначення приміщення, обраного стильового напрямку і включених в проект послуг. Вартість розраховується індивідуально. Для того щоб замовити дизайн проект або дізнатися приблизну вартість послуг, заповніть форму у нас на сайті і ми вам передзвонимо. Або зв'яжіться з фахівцем прямо зараз по телефону +380 50 519-0198.

Чи потрібен авторський нагляд?

Якісно і грамотно зроблений дизайн проект містить вичерпну інформацію про майбутній інтер'єр приміщення, включає всі необхідні креслення і плани. Здавалося б, бери і роби. Але на жаль на якість будівельних і ремонтних робіт здатні вплинути численні нюанси і непередбачені обставини. Не варто також забувати і про людський фактор. Для того щоб мінімізувати збиток від неуважності працівників і проконтролювати процес, можете замовити авторський нагляд. Ви ж не хочете практично «жити» на об'єкті, щоб мати можливість постійно стежити за роботою будівельників? Довірте це професіоналу, який знайде спільну мову і з виконробом, і з ремонтниками.

Авторський нагляд оплачується окремо. Так як він передбачає часті виїзди дизайнера і постійний контроль, ціна може змінюватися.

ОК