Студія дизайну інтер'єрів в Луцьку

Кожен наш проект унікальний по ідеї і виконанню. Ми не працюємо за шаблонами, а створюємо роботи вищої якості, більшість з яких згодом отримують високу оцінку задоволених клієнтів.

Ми відстежуємо самі останні технологічні новинки в даній області і використовуємо їх у своїй роботі, що дозволяє досягти чудових результатів.

До кожного замовника ми знаходимо індивідуальний підхід, вивчаємо цільовий ринок, стратегію розвитку, потреби, структуру компанії і все те, що може допомогти вам у вирішенні ваших проблем і нам при створенні дизайну приміщення.

  1. Після цього вже можна назвати проміжні та остаточні терміни, а також вартість проекту.
  2. Протягом перших тижнів ми пропонуємо замовнику кілька варіантів дизайну приміщення.
  3. Після перших показів робіт клієнтом проводиться огляд та затвердження вподобаного варіанту дизайну, вносяться корективи, після чого проводиться остаточний прорахунок робіт та здача замовнику проекту об'єкта.

Готові розпочати? Телефонуйте прямо зараз +380 50 519‑0198. Не знаєте, який інтер'єр хочете? Не можете знайти дизайнера в Луцьку, який би зміг реалізувати вашу ідею? Ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

Проекти дизайнів студії Панда.

Потрібен дизайн-проект інтер'єру?

Шукайте кращу дизайн-студію в Україні? Ми створюємо інтер'єри, які не виходять з моди. Якщо плануєте оформити комерційне приміщення або хочете замовити дизайн-проект інтер'єру будинку, ми знайдемо найкраще рішення.

Довіртеся нашому досвіду. У нас працюють справжні професіонали. Подзвоніть нам або заповніть контактну форму і ми відповімо на всі ваші питання, зорієнтуємо у вартості дизайн проекту.

ОК