Яким повинен бути дизайн інтер'єру магазину

При розробці дизайну інтер'єру магазину важливо враховувати не тільки модні тенденції, естетику і візуальну привабливість. Головне завдання дизайнера - так розташувати всі деталі і предмети, щоб торгове приміщення було зручним як для продавців, так і для клієнтів. Дуже важливо правильно зонувати простір, підібравши місце для товарів і реклами, щоб підвищити продажі і збільшити впізнаваність бренду.

Важливо зробити торгове приміщення затишним і при цьому ергономічним, функціональним і одночасно комфортним, націленим на продажі, але без нав'язливої ​​реклами.

Вибір колірної гами, стильового напрямку, розташування предметів інтер'єру та декору буде залежати від сфери, в якій працює магазин і товарів, на яких він спеціалізується.

Дизайн магазину одягу.

Професійні дизайнери студії «Панда» мають досвід роботи в різних напрямках. Наші клієнти - успішні бізнесмени і брендові магазини. Перед тим, як взятися, ми ретельно вивчаємо цільову аудиторію: потреби і переваги покупців, їх соціальний статус і смаки. Ми допоможемо створити дизайн, який буде відповідати тематиці товарів, що продаються і при цьому вигідно виділятися серед конкурентів.

А ви знаєте, що таке рітейл-дизайн?

Будь-який відвідувач магазину, просто перехожий або людина, що випадково заглянула на відкриття, може перетворитися в постійного клієнта. Мета будь-якої торгової точки - продажі.

Чи варто вдаватися до послуг дизайнера для оформлення інтер'єру? Безумовно. Грамотно розташовані товари і освітлення, комфортна обстановка, практично непомітна реклама і приємні дрібниці - все це має відвідувача на шопінг, підвищує лояльність і створює репутацію.

У хорошому магазині час біжить непомітно і нічого не відволікає від головного - продукції, яку потрібно продати. Реалізувати це, прорахувавши все до найменших дрібниць, може тільки професійний дизайнер.

Дизайн продукції Apple в Луцьку.

Дизайн інтер'єру магазину буде залежати від галузі та асортименту продукції. Кілька прикладів:

Тільки професійний дизайнер інтер'єру зможе підібрати відповідний стиль і зробити магазин незвичним, креативним і популярним. У нашому портфоліо ви знайдете приклади оформлення торгових центрів і магазинів.

Дизайн інтер'єру дитячого книжкового магазину.

Дизайн впливає на продажі

Хороший дизайн інтер'єру, фасаду і оформлення вітрин - це ваша вічна реклама. Неординарні рішення залучають клієнтів і швидко знаходять відгук серед цільової аудиторії. Ви продаєте товари або послуги? Чи збираєтеся відкрити торгову точку або представництво? Вам обов'язково варто найняти дизайнера, який допоможе оформити внутрішнє приміщення, зробити грамотне планування, створити список необхідних меблів, підібрати декор.

Скориставшись послугами дизайнера ви:

Дизайн штаб-квартири компанії "Модна Каста".

Архітектурно-дизайнерська студія «Панда» працює по всій Україні. Ми маємо досвід оформлення торгових центрів і різнопрофільних магазинів з фірмовим стилем. Якщо у вас залишилися сумніви, пропонуємо вивчити приклади наших робіт. Будемо раді зробити внесок в розвиток вашого бізнесу.

ОК