Дизайн інтер'єру магазину техніки Apple у Львові

Дизайн інтер'єру магазину техніки Apple у Львові

Інформація про проект

Дата початку проектування:
09.01.2017
Дата здачі об'єкта:
20.01.2017
Площа об'єкта:
40
Стиль:
сучасний
Роботи:
Планування, дизайн, авторський нагляд

Техніка Apple продається сама. Цей бренд не потребує додаткової реклами, але магазин, який займається реалізацією фірмової продукції, зобов'язаний «тримати марку». Інтер'єр тут грає вирішальну роль. Виразне, впізнавание, привабливе для покупців оформлення і комфортна обстановка, яка підштовхує до здійснення покупки. Сюди приємно просто прийти, щоб придивитись собі майбутній гаджет, прицінитися і не поспішаючи зробити вибір. При цьому використовувати корпоративну айдентику не можна, адже це інтелектуальна власність компанії.

Головне завдання при розробці дизайн проекту - створити фірмовий стиль магазину «Ябко», а не компанії Apple і шикарно представити справжні шедеври комп'ютерних технологій.

Інтер'єр магазину «Ябко» у Львові від студії дизайну «Панда»

Акцент був зроблений на дерев'яних елементах декору. Оформлення вийшло оригінальним і «красномовним». Посеред кімнати розташувався презентаційний стіл, де розміщені новітні моделі. Біля стіни - дерев'яна вітрина, де затишно розмістилися гаджети і додаткові аксесуари до них. Привертає увагу місце обслуговування клієнтів. Стильна дерев'яна панель на стійці рецепції з фірмовим яблуком об'єднує всі елементи дизайну в єдину гармонійну картину.

Оформлення і декор

Дизайнери зіграли на контрасті стін і фактур. Одна стіна з декоративною цегляною кладкою. Біля неї розташувався затишний диван для відвідувачів і вітрина. Для обробки інших стін були обрані стильний темно-сірий і білий кольори.

«Родзинкою» магазину стала ретро техніка, яка прекрасно контрастує з новітніми технологіями, представленими в магазині. У приміщенні розвішані великі яскраві фотографії фірмової продукції Apple.

ОК