Дизайн магазину брендової продукції Apple "Ябко"

Дизайн магазину брендової продукції Apple "Ябко"

Інформація про проект

Дата початку проектування:
10.07.15
Дата здачі об'єкту:
25.07.15
Площа:
42 м.кв
Стиль:
Сучасний
Розміщення:
Луцьк, Україна
Проведені роботи:
Планування, дизайн, ремонт, авторський нагляд
Проект дизайну магазину техніки Apple.

Всі погодяться, що один із секретів популярності Apple в дизайні. Тому до розробки інтер'єру фірмового магазину «Ябко» наша команда підійшла з особливою увагою.

Інтер'єр вирішили зробити максимально мінімалістським, з елементами еко стилю. Чорно-біла гама не відволікає увагу від продукції, а дерев'яні елементи на меблях і стінах надають затишок і збивають зайву строгість і пафос.

Особливу увагу привертає вітрина, в формі якої легко вгадуються обриси фірмової продукції Apple. Дерев'яна стіна прикрашена написами з назвами гаджетів.

Щоб відвідувачі могли зручніше влаштуватися і познайомитися з новинками, в магазині є зручний шкіряний диван. Біля нього - звичайний пеньок, який служить столиком.

Рецепшн магазину - предмет гордості дизайнерів. Лаконічна глянсова поверхня стійки - прекрасний фон для фірмового лого Аpple, вирізаного в дерев'яній криволінійної панелі.

«Ябко» зовсім недавно відкрився в «Портсіті», але стильний, незвичайний дизайн магазина, найновіші гаджети і супутня продукція компанії, а також уважний персонал вже завоювали лояльність і любов покупців.

Оформлення вітрин в магазині техніки.

Дизайн зони рецепшн в магазині.

Проект дизайну магазина брендової продукції Apple.

Проект дизайну інтер'єру фірмового магазину техніки.

Дизайн зони відпочинку в магазині техніки.

Проект дизайну екстер'єру магазину в торговому центрі.

ОК