Дизайн фасаду будинку в сучасному стилі на вузькій ділянці

Дизайн фасаду будинку в сучасному стилі на вузькій ділянці

Інформація про проект

Дата початку проектування:
14.06.2013
Проект був зданий:
20.03.2013
Площа:
271 кв.м.
Стиль:
Сучасний
Висота стель:
3.00 м
Розміщення:
Україна, Луцьк

Приступаючи до роботи над архітектурним проектом, перед дизайнерами студії «Панда» стояло завдання побудувати будинок на дуже вузькій ділянці землі, з примикаючими з двох сторін до нього сусідніми будівлями, на ділянці з перепадами висот.

Головний акцент в роботі над проектом був поставлений на сучасний дизайн будівлі з великими панорамними вікнами, з яких відкривається мальовничий вид на річку.

Саме така близькість до природи, настільки рідкісна для великого міста, і привернула майбутнього власника резиденції, який хотів побудувати тут великий будинок. Великі вікна і світле оформлення роблять будинок максимально світлим, а внутрішній двір є невід'ємною частиною житлового простору на обох рівнях.

Ландшафтне планування ділянки розроблялося дизайнерами з урахуванням сучасної архітектури основної будівлі. Територія оформлена в стриманому мінімалістичному стилі. Покрокові доріжки з каменю, в деякій мірі футуристичний навіс для автомобілів, верхня тераса з прекрасним видом на околиці, своєрідна патіо-барбекю зона - всі ці складові створюють графічну екстер'єрну композицію. Побудований відповідно до найвищих стандартів, цей будинок демонструє пильну увага до найдрібніших деталей разом з якісним плануванням.

Світлий та затишний, цей будинок дає все необхідне для комфортного проживання.

ОК