Дизайн інтер'єру піцерії "Фелічіта" в Нововолинську

Дизайн інтер'єру піцерії "Фелічіта" в Нововолинську

Інформація про проект

Стиль:
Еко, лофт
Площа обєкту:
120 м.кв.
Роботи:
Планування, дизайн, нагляд

Робота над проектом почалася зі знайомства з ресторатором Олегом Бровіним. Він саме розширював мережу ресторацій «Фелічіта», та відкривав новий заклад у Нововолинську. Замовник – людина з гарним смаком та своїм баченням, до того ж решта піцерій вже мали певну спільну концепцію і повторювані деталі в інтер`єрах.

Отож, нашим завданням було розробити дизайн-проект ресторану, але зберегти впізнаванні деталі бренду.

Щойно замовник показав приміщення в центрі Нововолинська– стиль майбутньої піцерії було відразу визначено. Стара польська цегла, високі вікна, арки – тільки лофт, іншого й бути не може. Такий варіант повність збігався з баченням Олега Бровіна.

Основним бажанням нашої команди було зберегти ауру,  «дух старовини» закладу і лише підкреслити її меблями та декором.

Стіни та стелю прикрашає ліпнина – реверанс історичності будівлі. Всі матеріали (підлога, стеля, фарба на стінах)  - темно-сірі, аби не відволікати увагу від цегли  і «зібрати» приміщення. Також цегляну стіну прикрашають величезні амфори (це вже своєрідна візитівка «Фелічіти»).

На етапі декорування ми внесли деякі елементи еко-стилю.  Так в закладі з`явилась стіна з дровами, масивні дерев`яні стільниці і стільці-пеньки. Класичні люстри і дивани з високими спинками додають піцерії затишку, а чорні полотна не привертають надмірну увагу і водночас підкреслюють тематику закладу.

Основним бажанням нашої команди було створити стильний, затишний заклад, в якому хочеться відпочивати та куштувати смачні страви. Думаємо, нам це вдалося.

ОК