Проект Panda Card або PCard для клієнтів студії

Ставши клієнтом дизайнерської студії "Панда" ви отримаєте подвійну вигоду:

Після схвалення готового дизайн-проекту, робота тільки починається: вам необхідно знайти надійну будівельну компанію, підібрати якісні матеріали, меблі освітлювальні прилади і багато іншого.

Знаємо, як складно розібратися в різноманітті будівельного ринку і готові поділиться досвідом. Ми створили унікальний "проект комфорту" Panda Card, надаючи своїм клієнтам доступ до бази даних партнерів і багато інших переваг.

Що таке PandaCard або PCard?

Ставши власником карти Panda Card, ви отримуєте всі переваги співпраці з нашими партнерами. Ряд підприємств, які взаємно співпрацюють уже не перший рік, гарантують неодмінно позитивний кінцевий результат виконаних робіт, унікальність послуг і поставку виключно якісних товарів. Для оптимізації і поліпшення даного процесу був створений «проект комфорту» Panda Card.

Panda Card передбачає надання не тільки якісних послуг клієнту (зокрема постійному клієнтові), але також інформування про нові можливості, товари, послуги підприємств, об'єднаних загальною ідеєю Panda Card.

Суть проекту - не в банальних дисконтах або примітивних акціях, насамперед - це розширення споживчого світогляду і заохочення клієнта купувати хоч і не найдешевший, але гарантовано якісний товар або продукцію з гарантією хорошого сервісу.

Проект Panda Card передбачає:

Сьогодні Panda Card - це спроба введення нового принципу роботи з клієнтами і налагодження взаємодії між підприємствами. А завтра - вже зручне, надійне і престижне джерело інформації про різні видах послуг, а також професійне виконання побажань клієнта.

Із зростанням кількості компаній в «сім'ї» Panda Card, інформація постійно оновлюється, залишаючись завжди актуальною для Вас.

Ви зможете дізнатися про всі новинки будівельної індустрії, які пропонують учасники проекту Panda Card. Телефонуйте +380 50 519‑0198, якщо хочете дізнатись подроиці і стати учасником програми лояльності. 

ОК