Дизайн інтер'єру штаб-квартири компанії ModnaCasta

Дизайн інтер'єру штаб-квартири компанії ModnaCasta

Інформація про проект

Початок проектування:
27.03.2013
Здача об'єкту:
18.06.2013
Площа:
5000
Стиль:
Лофт
Висота стелі:
3.20
Розташування:
Україна, Київ
Роботи:
Перепланування, дизайн, підбір матеріалів та меблів

Штаб-квартира компанії ModnaCasta в столиці є результатом роботи творчого колективу студії ПАНДА.

Дизайнери відмовилися від кліше у вигляді звичного холу з диванами і стійкою рецепціоніста, прийнявши рішення на користь екстравагантної інсталяції з місцями очікування в стилі лофт.

Оригінальна композиція зустрічає кожного, хто переступає поріг офісу, з першого знайомства розповідаючи про творчих людей, що працюють в цьому приміщенні.

На нижньому рівні спроектована зона спілкування і взаємодії, представлена ​​приймальнями і переговорними кімнатами, кожна з яких пашить ідеями і нестандартним підходом до вирішення завдань. Вище передбачені робочі станції і кабінети різних підрозділів компанії. Відкритий, динамічний і яскравий простір дарує виключно позитивні емоції.

Офіс відрізняється відкритим плануванням, величезними панорамними вікнами, стриманою обробкою і нескінченною безліччю цікавих деталей, що насичують декор яскравими фарбами і нестримною енергетикою.

Сучасне індустріальне освітлення вміло підкреслює яскраві акценти декорів. При реалізації проекту акцент був зроблений на натуральні матеріали, включаючи бетон, метал, цеглу, скло, дерево і штукатурку. Індустріальні елементи у вигляді агресивних стель, деталей з необробленої сталі і штукатурки трохи пом'якшуються використанням в декорі яскравих постерів, панно і таблиць.

Дизайнери прагнули створити унікальну атмосферу, стимулюючу взаємне співробітництво, обмін творчими ідеями і продовження історії компанії, де кожен співробітник відчуває свою причетність до єдиної справи.

Штаб-квартира ModnaCasta - це місце з дивовижною грою світла, текстур, матеріалів і форм; місце, де відбувається постійна взаємодія між співробітниками компанії, народжуються ідеї і поважаються основні цінності бренду.

ОК