Дизайн інтер'єру заміського будинку з бруса

Дизайн інтер'єру заміського будинку з бруса

Інформація про проект

Дата початку проектування:
2016
Площа об'єкта:
Стиль:
Сучасний
Роботи:
Дизайн, надзор
Оформлення вітальні в заміському будинку.

Інтер'єр будинків з бруса багато хто вважає одноманітним і трохи нудним. Пов'язано це з тим, що яким би не було планування, необроблені стіни завжди виглядають однаково, і зобов'язують підбирати відповідну обстановку. Натуральне дерево «диктує» свої правила, не сприймає сучасних нововведень і не дозволяє розгулятися фантазії. Створити сучасний інтер'єр, підкресливши самобутність будинку і смакові переваги господаря, не переступивши при цьому «межу дозволеного» під силу тільки професійному дизайнерові.

Власник шикарного будинку з бруса прийшов до нас у пошуках оригінального рішення.

Природність і натуральні матеріали - сьогодні на піку популярності і завжди будуть в моді. Нашим головним завданням було створити єдину концепцію дизайну для всіх житлових приміщень будинку, а також зробити обстановку «живою» і сучасною на тлі одноманітних стін з бруса.

Гра на контрастах

Для підлоги вирішено було використовувати світлу дошку. Комбінація різних відтінків дерева дозволила пограти на контрасті. В інтер'єр вітальні гармонійно вписалися крісла з бежевою оббивкою з натуральних матеріалів і біла стіна з вбудованим каміном, адже без нього важко уявити заміський будинок з бруса.

Інші кольори в інтер'єрі не дисонують з основним тоном натурального дерева, а лише вигідно доповнюють його: оббивка кухонних стільців, стіл, полички, темний шкіряний диван.

Після розміщення всіх предметів меблів візуально залишилося багато вільного простору.

Сучасне ретро для кухні - оригінальне і незвичайне рішення. Сіро-блакитний тон фасадів і фартух з непомітної дрібної плитки не вибиваються із загальної картини, виглядають не надто пафосно, але оригінально.

Масивні люстри в будинку з бруса виглядали б абсурдно. В якості основного світла були встановлені накладні світильники, які гармонійно вписалися на стелю з бруса. Торшер і навісна лампа в кухонній зоні привносять в інтер'єр затишок.

Оформлення і декор

Натуральне дерево не сприймає штучних матеріалів. Вікна були оформлені лаконічним силуетом однотонних штор з натуральної бавовни, який поєднується з оббивкою крісел і відтінком підлоги.

Дерев'яний будинок з бруса не потребує великої кількості декору, так як сам по собі самобутній.

Оригінальні деталі були використані, щоб проставити потрібні акценти: великий білий годинник, ретро фотографії, абстрактні картини - цього достатньо, щоб інтер'єр будинку став завершеним. Журнальні столики у вигляді пеньків - данина природі і завершальний штрих інтер'єру.

Вітальня в будинку з бруса.

Дизайн інтер'єру вітальні заміського будинку.

Кухня-столова в заміському будинку.

Дизайн інтер'єру кухні в заміському будинку.

Оформлення будинку з бруса.

Деревєяний будинок з бруса.

Меблі в заміському будинку.

ОК