Сучасний дизайн будинку в двох варіантах

Сучасний дизайн будинку в двох варіантах

Інформація про проект

Дата початку проектування:
20.06.2016
Дата здачі об'єкта:
20.08.2016
Площа об'єкта:
250
Стиль:
Сучасний
Роботи:
Архітектура, планування, дизайн та авторський нагляд

Одне планування - два різних варіанти дизайну інтер'єру. Сприйняття простору змінюється в залежності від того, який колір вибраний для декору стін, як розставлені меблі і сплановано освітлення. Якщо ви звернулися в одну студію або до одного дизайнера, що ж беззастережно приймати той єдиний варіант, який там запропонували? Ні, можна замовити розробку кількох проектів. З детальною візуалізацією. Це ж так цікаво - побачити свій майбутній будинок в різних «образах».

Нові технології приходять на виручку тим, хто не може визначитися. Клієнти студії «Панда» хотіли сучасний дизайн. Але ж він може бути таким різним!

Прості форми, чистота простору, присутність натуральних матеріалів в декорі і обробці, переважно світлі відтінки або монохромні кольори - ось ті загальні принципи, які були враховані при плануванні.

Результат перевершив всі очікування: здається, що перед вами два абсолютно різних будинка. Обидва проекти унікальні, цікаві і самобутні.

Тріумф природних матеріалів

Дерево. Багато дерева. Воно присутнє в обох варіантах в якості декору або обробки.

Темний колір візуально звужує простір, але дерев'яні стіни і підлога наповнюють його теплотою. Білий колір, навпаки, робить приміщення більш об'ємним, але з'являється відчуття зайвої «стерильності». Оригінальна стійка з декоративними дровами додала затишку і зробила атмосферу більш домашньою.

Великі вікна в сучасному інтер'єрі

Сучасний стиль в дизайні - це прямолінійність, свобода простору і заперечення еклектики. Власники приватних будинків не обмежені у виборі форми і розмірів вікон. Розсувні або панорамні, вони, найчастіше займають всю стіну, впускаючи в приміщення багато світла і інтегруючи пейзаж за вікном в інтер'єр.

Для оформлення були використані легкі, практично невидимі фіранки, які не закривають прекрасні види за вікном.

Особливості сучасного стилю в деталях

Оформлення не перенасичене елементами декору. Комфортна атмосфера для розслаблення і усамітнення - ось, що бажали отримати клієнти від майбутнього житла. Все це було реалізовано в умовах об'єднаного простору, поділеного на функціональні зони.

Нейтральна колористика з використанням декількох яскравих акцентів, присутність геометричних, іноді ламаних форм і силуетів, а також аскетичний декор. Увагу привертають картини, а також освітлення. За допомогою оригінальних ламп, торшерів і світильників були проставлені потрібні акценти.

В кожному варіанті інтер'єру присутня своя енергетика. Обидва проекти по-своєму цікаві і неповторні, хоча мають кілька спільних елементів.

ОК