Дизайн квартири-студії для молодої сім'ї

Дизайн квартири-студії для молодої сім'ї

Інформація про проект

Дата початку проектування:
25.12.2016
Дата здачі об'єкта:
05.02.2017
Площа об'єкта:
80
Стиль:
Сучасний
Роботи:
Перепланування, дизайн, нагляд
Фото дизайну інтур'єру квартири студії.

80 квадратних метрів - багато чи мало? Для молодої сім'ї з дитиною - це критичний мінімум житлового простору: потрібна кухня і вітальня, робочий куточок, дитяча кімната і спальня. Чи можна «утиснувши» всі ці функціональні зони, сподіватися на наявність вільного простору? Як збільшити невелику квартиру і правильно розпланувати розміщення меблів, щоб не «перевантажити» приміщення? Який колір краще вибрати для обробки і чим декорувати?

Вирішивши, що стандартне планування квартири в новобудові занадто обмежує, власники звернулися до фахівців дизайнерської студії «Панда». Було вирішено зробити перепланування і створити затишну, простору і сучасну квартиру-студію, щоб максимально розширити житлову площу, але при цьому виділити свої «куточки» кожному члену сім'ї.

Менше перегородок, більше простору

Молоді люди були згодні на будь-які кардинальні зміни. Лоджію приєднали до житлового простору кухні і вітальні, отримавши додаткове місце для невеликої їдальні, з якої відкривався прекрасний вид. Великі балконні вікна давали багато світла, від чого квартира візуально розширилася.

Так як перегородки забралися, для поділу функціональних зон вирішили використовувати фіранки, які розглядалися також як додатковий елемент декору. Кухня і вітальня злилися воєдино без явного кордону. Спинка дивана сусідить з невеликим круглим столиком, де і починається зона приготування і прийому їжі.

Всі меблі підібрані в одній колірній гамі, що дозволяє розглядати кімнати, як єдиний простір.

Контраст відтінків

Квартира-студія повинна бути світлою, але аж ніяк не стерильно-білою. Дизайнери зіграли на контрасті кольорів і фактур: одна стіна гладка і світла, інша з декоративною цегляною кладкою, а для тієї, яка зонує простір обраний насичений темно-коричневий колір.

Дерев'яна та м'які меблі відтінку слонової кістки не перевантажують приміщення, а темний журнальний столик і окремі елементи декору відмінно гармонують із стінами і роблять картину завершеною. Вся велика кухонна техніка захована за дерев'яними панелями, тому не кидається в очі. Робоча зона - світла і простора.

Спальня і дитяча

Вся квартира витримана в одній колірній гамі, але в кожній кімнаті є свої «родзинки». Барвисті яскраві великі квіти прикрашають одну стіну дитячої. Також впадає в очі і привертає увагу узголів'я ліжка з розписом. У спальні батьків одна стіна оформлена декоративними панелями, які виглядають розкішно і багато.

Планування квартири студії для молодої сім'ї.

Оформленя їдальні в квартирі студії.

Перепланування квартири студії в новобудові.

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати.

Оформлення дитячої кімнати в квартирі.

Проект дизайну спальні.

ОК