Закрита альтанка в класичному стилі під Києвом

Закрита альтанка в класичному стилі під Києвом

Інформація про проект

Дата початку проектування:
20.01.2017
Дата здачі об'єкта:
30.01.2017
Площа об'єкта:
60 м.кв
Роботи:
архітектура, планування
Фото дизайну альтанки закритого типу.

Господарі будинку захотіли створити комфортну зону для відпочинку у дворі заміського будинку. Розглянувши різні варіанти дизайну альтанок, вони зупинили свій вибір на малій архітектурній формі закритого типу. З огляду на оформлення саду і особливості фасаду будинку, було прийнято рішення, що найбільш гармонійно виглядатиме альтанка в класичному стилі.

Сучасна класика - це прості форми, чіткі лінії конструкції, відсутність будь-яких зайвих деталей і надмірного декорування. Така садова споруда чудово вписується в будь-яке оформлення садової ділянки.

Дизайнери студії «Панда» строго витримали всі вимоги. Незважаючи на невелику площу, альтанка вийшла просторою, комфортною і практичною. Прості арки і великі панорамні вікна прекрасно підкреслюють прямолінійність конструкції. Темна цегляна кладка в поєднанні зі світлими стінами надає споруді добротного вигляду: візуально складається враження, що це скоріше невеликий літній будиночок, а не альтанка.

При наявності хорошого опалення, тут можна відпочивати в будь-яку погоду, як взимку, так і влітку. Альтанка закритого типу в класичному стилі стала основним елементом дизайну і справжньою окрасою території будинку під Києвом.

Дизайн проект альтанки в класичному стилі.

ОК