Дизайн сучасного будинку з термодерева (Познань)

Дизайн сучасного будинку з термодерева (Познань)

Інформація про проект

Дата початку проектування:
12.01.2016
Дата здачі об'єкта:
01.03.2016
Площа об'єкта:
630
Роботи:
Планування, архітектура
Стиль:
Сучасний
Сучаний будинок із термодерева.

Ще кілька років тому такі проекти будинків можна було віднести до незрілому мінімалізму. Сьогодні це новий тренд - простота концепції, яка вдосконалена до дрібниць. Лаконічність ліній, багато панорамного скла, наявність терас - головне вміло поєднати ці складові і проявити сміливість дизайнерської думки.

Студія дизайнів інтер'єрів «Panda» з Луцька реалізувала подібний проект в Польщі. Беручи до уваги особливості розміщення, стилі модерн і мінімалізм, як найкраще підходили для оформлення фасаду. Будинок знаходиться за містом Познань на узвишші з чудовим видом на ліс і озеро. Великі фасадні вікна - те, що потрібно в такому місці. Для оздоблення фасаду вирішено було використовувати термодерево, так як воно має більш привабливі властивості і відрізняється високою стійкістю до атмосферних впливів.

Особливості планування сучасного будинку

За бажанням власників будинку, перший поверх був відведений під вітальню, кухню і кабінет. Господарська спальня, дитячі кімнати і бібліотека розмістилися на другому. Та як площа будинку дозволяла спланувати повноцінну зону відпочинку, в цоколі будинку було відведено місце для спортзалу, створена SPA зона з басейном і парними. Також передбачений гараж на три машини.

У сучасних будинків панорамні вікна не є чимось особливим, швидше обов'язковим атрибутом в дизайні. З вітальні відкриваються прекрасні панорамні види. Фасадне скло на тлі дерев'яного будинку виглядає дуже сучасно і стильно.

Переваги термодерева

Для реалізації даного проекту було використано термодерево компанії DMS Wood. Звичайна деревина, модифікована за допомогою термічної обробки має більш привабливі властивості для обробки фасадів. Вона характеризується стабільністю розмірів, особливою стійкістю до атмосферних впливів, не деградує при контакті з водою, стійка до атаки комах і гнилі. На цей матеріал поширюється гарантія до 30 років.

Сучасний фасад з дерева в поєднанні з великими фасадними вікнами підкуповує своєю незвичністю. У ньому відчувається якесь футуристична досконалість і неймовірна естетика.

Дизайн будинку з фасадами з термодерева.

ОК