Дизайн сучасного будинку з термодерева з басейном

Дизайн сучасного будинку з термодерева з басейном

Інформація про проект

Дата початку проектування:
20.10.2016
Дата здачі об'єкта:
27.11.2016
Площа об'єкта:
260
Стиль:
сучасний
Роботи:
Планування, фасади

Мінімум деталей, квітів і ліній, максимум простору і світла - саме так можна описати проект, який був реалізований студією «Панда» спільно з інженерами будівельної фірми DMSWOOD. Будинок, який вирішує всі нагальні проблеми, є максимально комфортним для проживання, але при цьому дарує справжню свободу. Верх дизайнерського досконалості, який підкуповує лаконічністю і простотою виконання.

Сучасні будинки в стилі мінімалізм - це обов'язково прямокутна форма, багато скла і вікон, плоскі дахи і прихована підсвітка по периметру.

Подібний дизайн досить прямолінійний, так як ставить на перше місце простір і порожнечу. Об'ємні приміщення - мрія багатьох людей, але не всі в них відчувають себе затишно. Без милих серцю елементів декору і кольорових деталей, мінімалізм викликає почуття незавершеності і стерильної правильності. При використанні для обробки фасадів дерева, враження зовсім інше. Природний матеріал характеризується високою естетичністю і додає будинку конструктивної правильності.

Термодерево - новий тренд в оформленні фасадів

Сучасний будинок з термодерева - ідеальний варіант для любителів еко-дизайну і нових технологій. Цей матеріал стійкий до атмосферних впливів і характеризується підвищеною довговічністю. Такий фасад дуже гармонійно виглядає в поєднанні з великими вікнами і розсувними скляними дверима.

Проект будинку, загальна площа якого 260 квадратних метрів, виконаний в кращих традиціях мінімалістичної сучасної архітектури. Він відрізняється чистотою форм, функціональністю і ергономічною організацією зовнішніх і внутрішніх просторів.

Особливості планування

Біля будинку передбачена зона відпочинку. Відкрита тераса, яка розмістилася на плоскому даху - відмінний варіант для релакс-майданчика. Такий оригінальний прийом планування дозволив об'єднати гараж і будинок в єдину архітектурну композицію.

У дворі будинку розміщений невеликий басейн, до якого з усіх боків виходять скляні двері. Велика кількість вікон різної форми утворює всередині будинку наскрізь пронизаний світлом простір. По всьому периметру двору розміщена підсвітка.

Геометрична строгість будинку і лаконічна простота оформлення екстер'єру будинку термодеревом створюють чудову картину і привертають увагу якоюсь футуристичністю.

ОК