Дизайн квартири в стилі ф'южн

Дизайн квартири в стилі ф'южн

Інформація про проект

Початок проектування:
2015
Дата здачі об'єкта:
2015
Площа об'єкта:
80 кв.м.
Стиль:
ф'южн

Стиль фьюжн для оформлення будинку вибирають епатажні люди і витончені натури з неординарним смаком і унікальним характером. Тож не дивно, що розроблений студією «Панда» дизайн-проект так сподобався господині шикарної квартири в новобудові.

«Ф'южн» не має чітких правил і вимог. Він об'єднує різні, іноді діаметрально протилежні, напрямки та стилі, форми і культури. Поєднати непоєднуване, перетворити хаос в гармонію - основна його сутність.

Цей стиль підходить людям, які люблять експериментувати і не визнають стереотипи. Відобразити характер і погляди молодої господині квартири стало досить складним, але дуже цікавим завданням для дизайнерів студії «Панда».

  • Завдання перше - визначитися з колірною гамою. Вона повинна бути гармонійною, не надто яскравою і не викликати почуття тривоги. Вибір припав на стриманий сірий з переважанням білого, який є «візитною карткою» стилю ф'южн. За допомогою аксесуарів і декору були проставлені яскраві акценти.
  • Завдання друге - вибір матеріалів. Контрастна обробка стін в одній кімнаті, поєднання натуральних і ультрасучасних матеріалів - всі основоположні ідеї стилю знайшли своє відображення в квартирі.
  • Завдання третє - вибір декору. Поєднати в одному інтер'єрі сучасне, майбутнє і минуле. Футуристичні світильники і предмети декору, оригінальні картини, грифельна дошка на всю стіну - дизайнери постаралися втілити найнеймовірніші побажання замовниці і перевершили всі її очікування.

Вітальня в стилі «фьюжн»

Місце, де збираються гості. Кімната, яку будуть бачити всі і де можна продемонструвати свій смак і екстравагантний підхід до оформлення інтер'єру.

Тут, розташований великий і зручний диван, який своїм виглядом притягує і «запрошує» відпочити від важкого дня. Білі стіни не нависають і не обтяжують приміщення, контрастуючи при цьому з темно-коричневим покриттям підлоги з натурального дерева. На стінах навісні виступаючі полички, незвичайні картини абсолютно різних напрямків. Притягують погляд світильники - майбутнє у всій своїй красі.

Спальня - місце для усамітнення

Спальня виглядає більш ніж комфортно. Ліжко, яка начебто «зливається» воєдино зі стіною - дуже вдала ідея, яка припала до смаку господині. Кімната вийшла світлою, легкою і повітряної.

Головним акцентом стала велика картина на стіні.

Кухня для відпочинку і творчості

Саме такою була головна ідея. Якщо «місце жінки на кухні», то вона повинна бути в стилі ф'южн. Грифельна дошка на всю стіну, де господиня може творити, записувати рецепти або просто будь-які «приємності».

Приховані від очей побутові прилади абсолютно не напружують зір. У центрі уваги - шикарний обідній стіл для проведення трапез.

ОК