Дизайн інтер'єру кухні для двох поколінь

Дизайн інтер'єру кухні для двох поколінь

Інформація про проект

Дата початку проектування:
2015
Дата здачі об'єкта:
2015
Площа об'єкта:
20 кв.м
Стиль:
Сучасний
Роботи:
проектування, підбір меблів
Дизайн проект кухні з обідньою зоною.

Кухня у великому будинку - це місце, де збирається вся родина. Або, як у випадку наших клієнтів - цілих дві сім'ї. Створити стильний і красивий інтер'єр, який припаде до смаку, як старшому поколінню, так і молодій прогресивній парі, оформити обідню зону, де буде спокійно уживатися велике сімейство, а також організувати робочий простір кухні, враховуючи побажання і пріоритети двох господинь - завдання не з простих.

Проект дизайну інтер'єру кухні був створений в сучасному стилі з елементами класики. Приміщення вийшло світлим, просторим і «теплим», завдяки грамотно підібраній колірній гамі.

Оздоблення приміщення

Велика площа кухні дозволила виділити функціональні зони, розставивши потрібні акценти за допомогою різних оздоблювальних матеріалів.

  • Одну стіну оформили декоративною цегляною кладкою світлого відтінку, інші пофарбовані блідо-сірим кольором. Навпроти обіднього столу - велика плазма і шафи для посуду, келихів і різного кухонного начиння.
  • Стеля в кухні з гіпсокартону, багаторівнева, з нішею для прихованої підсвітки. По периметру розмістили вбудовані поворотні світильники. Над обідньою зоною - незвичайна навісна люстра у вигляді скляних куль.
  • Для обробки підлоги був обраний надійний і довговічний керамограніт світло-коричневого відтінку, який гармонує із загальною колірною гамою.

Великі розсувні скляні двері впускають в кімнату багато світла і розширюють простір, відкриваючи вид на велику лоджію. Зовсім не кухонного типу штори з натурального матеріалу створюють атмосферу затишку і комфорту - те, що потрібно для обідньої зони.

Оформлення робочої зони сучасної кухні

Тут, ми постаралися гармонійно об'єднати класику і модерн. Шпоновані фасади кухні - данина традиціям. У той час, як фартух виконаний в дусі сучасності. Незвичайний абстрактний орнамент на білій плитці притягує увагу і робить приміщення менш суворим.

Техніка не захована: великий ультрасучасний холодильник сірого кольору, вмонтована духовка і піч вигідно контрастують з дерев'яними фасадами.

Вибір меблів для кухні

Незвичайні предмети меблів відображають прагнення об'єднати інтереси двох поколінь. Великий обідній стіл виконаний з дерева в тон фасадів, але з чорним ультрасучасним покриттям стільниці. Білі комфортні стільці, металеві ніжки яких з'єднані абстрактними сплетеннями, виглядають дещо футуристично, але чудово гармонують з фартухом робочої зони кухні.

Проект дизайну кухні в приватному будинку.

Обідня зона в дизайні інтер'єру кухні.

ОК