Класичний будинок

Класичний будинок

Інформація про проект

Дата початку проектування:
03.08.2012
Дата здачі об'єкта:
19.10.2012
Площа об'єкта:
350 м.кв
Стиль:
Класичний (з елементами кантрі, етно)
Розташування:
Україна, Луцьк
Роботи:
Перепланування, дизайн, підбір матеріалів, авторський нагляд

У дизайн-проекті будинку класичний стиль дуже гармонійно переплетений зі святковою стилізацією під вікторіанський стиль. Захоплює дух від помпезної центральної частини будинку, де розкішні сходи стали головною віссю пишноти апартаментів будинку. Великі сходи з плавними обрисами і круглою основою виглядають розкішно і граціозно. Ковані завитки балюстради підхоплюють загальні мотиви візерунків у вітальні. Дивани масивні з натурального світлого льону, на подушках вишивка ручної роботи. Ще однією тонкістю вважається поєднання пастельних відтінків з позолотою. Це підкреслює розкіш і презентабельність приміщення, тут цю роль зіграли люстри.

Об'єднати простір вітальні, кухні і їдальні допомогли колони, які створили справді величну атмосферу.

Злиття кухні і їдальної зони вигідно підкреслює ту добру традицію, коли всі домочадці збираються разом за сніданком, вечерею або недільним обідом. Їдальня виконана в класичному стилі з використанням свіжих глибоких тонів в обробці, що створюють легку, трохи романтичну і невимушену атмосферу. Кухонні гарнітури в білому кольорі з золотою фурнітурою створили одну загальну картину приміщення.

На другому рівні розташовані: просторий хол з медіа зоною, головна спальня, дві дитячі кімнати, ванні і гардеробна. Всі приміщення повністю обшиті дошкою з вибіленого дерева з контрастними темними балками. Важливу роль у формуванні завершеного образу грає текстиль, штори і покривала з рослинним малюнком рясно прикрашені складками, мереживами і вишивкою. Романтичний інтер'єр з ефектом «під старовину» створює особливо умиротворений настрій в головній спальні і кімнаті дочки. Спальня хлопчика оформлена, за бажанням маленького замовника, в більш осучасненому стилі. Так, прийоми стилю лофт - оголена цегла і індустріальне фотопанно, вдало переплелися з дерев'яною обшивкою мансарди і класичним полотном дверей.

Власники можуть насолоджуватися розкішшю і комфортом вишуканого оформлення будинку, яке уособлює собою ідеальний баланс між традиціями і сучасною функціональністю.

ОК