Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі

Дизайн інтер'єру квартири в сучасному стилі

Інформація про проект

Дата початку проектування:
10.02.2015
Дата здачі об'єкту:
20.03.2015
Площа:
69 кв.м.
Стиль:
Сучасний
Розміщення:
Україна, Луцьк
Роботи:
перепланування, дизайн, підбір матеріалів, ремонт, надзор
Дизайн інтер'єру вітальні.

Квартира в стилі фьюжн для молодої, прогресивної пари, які не ставились до оформлення своєї квартири в центрі занадто серйозно.

Таке відношення дало можливість дизайнерам трохи "похуліганити". У підсумку в інтер'єрі вітальні спокійно «уживаються» старе і нове, класика і сучасність.

Ми зіграли на контрастах, як стилістичних, так і кольорових. Білі і темні стіни. Стеля з натяком на "класику" з вбудованими сучасними світильниками. Картина із зображенням класичної помпезної люстри і на її тлі оригінальний світильник у вигляді клітки. Зверніть увагу на оригінальні деталі: футуристичне крісло і торшер на тринозі. Меблі не громіздкі і не обтяжують дизайн вітальні. Відкритий простір, легкість, багато світла - головні риси вітальні в сучасному стилі.

Дуже декоративна стеля з ліпниною особливо контрастує на тлі однотонних стін і сучасного живопису. Грифельна стіна на кухні - місце для творчості самих господарів.

Дорогі дизайнерські меблі сусідствують зі смішним світильником і ікеевскими пеналами. Монохромна колірна гамма «збирає» цей складний мікс воєдино, а яскраві жовті акценти не дають занудьгувати і ожвавляють загальну картинку.

Решта кімнат квартири виконані в більш темних, спокійних тонах. Ліпнина, сучасний живопис і сіра гамма об'єднують всі приміщення.

Таким чином, дизайн цієї квартири в Луцьку показує, що сучасність і класика, дороге і дешеве можна прекрасно поєднувати в одному інтер'єрі. Ці приміщення виглядають затишними, сучасними і не втратять актуальності через кілька років. Адже дизайн цієї квартири - не данина швидкоплинного моді, а стильний внесок в майбутнє.

Дизайн вітальні в сучасному стилі.

Сучасний дизайн кухні.

Вітальня в стилі ф'южн.

Проект дизайну спальні.

Дизайн інтер'єру спальні.

Дизайн робочого куточка в квартирі.

Дизайн зони відпочинку в квартирі.

Проект дизайну ванної кімнати.

Яскраві акценти в дизайні ванної кімнати.

Дизайн інтер'єру ванної в сучасному стилі.

ОК